Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
BB crème.
Voor alle vrouwen, ongeacht leeftijd, huidtype en huidskleur.
Werking
Idéalia BB Crème kan op de meeste huidtypen zo worden gebruikt (met uitzondering van de zeer droge huid, die mogelijk eerst een voedende crème nodig heeft, om prettiger aan te voelen)
| CNK | 2969327 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | Vichy |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 156 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |