Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Reinigen - Hydrateren
Vanaf 12 jaar
AQUA / WATER / EAU • SODIUM LAURETH SULFATE • GLYCERIN • COCO-BETAINE • LAURETH-11 CARBOXYLIC ACID • PARFUM / FRAGRANCE • SODIUM CHLORIDE • CITRIC ACID • PENTYLENE GLYCOL • MAGNESIUM GLUCONATE • SODIUM HYDROXIDE • ASCORBYL GLUCOSIDE • DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE • POLYQUATERNIUM-10 • SALICYLIC ACID • SODIUM BENZOATE (F.I.L. N292404/1).
| CNK | 2034338 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | Vichy Homme , Vichy |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 172 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |