Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Anti-transpiratie deodorant van Vichy Homme is een deodorant voor een gevoelige huid die transpiratie reguleert en de gevoelige okselzone kalmeert. De hypoallergene formule bevat antitranspiratiewerkstoffen en kalmerende oligo-zink wat de transpiratie reguleert en het onprettige gevoel van de huid kalmeert, tot 48u lang. Laat geen witte strepen na op de huid. Zonder alcohol en zonder geurstoffen. RESULTATEN*: Tot 48 uur deodoriserende en antitranspirante werking. Fris en zacht bij het aanbrengen. Optimale huidtolerantie, zonder witte strepen op de huid. *Instrumentele test.
Voor mannen met een gevoelige huid, die op zoek zijn naar een antitranspirant deodorant met langdurige werking.
AQUA / WATER - ALUMINUM CHLOROHYDRATE - CETEARYL ALCOHOL - CETEARETH-33 - PERLITE -TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE - PENTYLENE GLYCOL - DIMETHICONE
Gebruik de deodorant dagelijks na het douchen.
Breng de roller aan op schone, droge oksels.
| CNK | 2034346 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | Vichy Homme , Vichy |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 46 mm |
| Diepte | 88 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |