Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Vichy Homme Deodorant 48u Optimale Tolerantie is een aerosol deodorant in een compressed formaat. De hypoallergene en minimalistische formule bevat geen alcohol voor optimale tolerantie voor een gevoelige huid. Daarnaast bevat het flacon -32% verpakkingsmateriaal waardoor de 100ml flacon van deze deodorant dezelfde hoeveelheid en werking heeft als een spray van 200ml.
48u deodorant
BUTANE - ISOPROPYL PALMITATE - COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL - MAGNESIUM OXIDE - PARFUM / FRAGRANCE
Gebruik de deodorant dagelijks na het douchen.
Verstuif de spray op schone, droge oksels.
| CNK | 4107082 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | Vichy Homme , Vichy |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 45 mm |
| Diepte | 131 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |