Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Veroval® adapter
Accessoire voor Veroval® Bovenarmbloeddrukmeter
Netadapter voor Veroval® BovenarmbloeddrukmeterDeze netadapter werkt ook met Tensoval duo control en is een alternatief voor het gebruik van batterijen.
Netadapter voor Veroval® BovenarmbloeddrukmeterDeze netadapter werkt ook met Tensoval duo control en is een alternatief voor het gebruik van batterijen.
| CNK | 3534112 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Veroval |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 70 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |