Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
MediSet® Wondverzorgingsset
Steriele wondverzorgingssets voor eenmalig gebruik.
Wondverzorgingsset zonder afdeklaken in een harde blister, 3 compartimenten:- Kan als tray gebruikt worden - Lang compartiment om de pincet steriel te houden tot het einde van de verpleegkundige procedure - Compartimenten voor ontsmettingsmiddel of vloeistof Inhoud: 1 ondoordringbaar veld 38 x 45 cm 1 anatomisch pincet polypropyleen 12,5 cm groen 1 Kocher-klem polyamide 14 cm blauw 5 gaasdeppers formaat pruim 5 gaaskompressen 7,5 x 7,5 cm
Voor het verwijderen van een verband, het reinigen en ontsmetten van de huid en het plaatsen van een nieuw verband.
| CNK | 3796612 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 137 mm |
| Lengte | 172 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |