Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Het efficiënte alternatief voor textiele washandjes - eenmalig gebruik
Voor eenmalig gebruik in alle verzorgingsdomeinen.
Disposable, zeer zachte washandjes; zacht en absorberend, ook in natte toestand vormvast en stevig.
Voor eenmalig gebruik in alle verzorgingsdomeinen.
| CNK | 0439661 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 172 mm |
| Lengte | 253 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |