Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
XÉMOSE Huile Nettoyante Apaisante
REINIGINGSOLIE VOOR DOUCHE EN BAD
Deze reinigingsolie beschermt tegen uitdroging en verzacht het jeukende gevoel. Het fijne, superzachte schuim brengt de huid meteen tot rust en zorgt ervoor dat de droge tot zeer droge huid langer comfortabel aanvoelt.
Voedt
Doordat Xémose olie rijk is aan glycerine, vormt ze een niet-vette beschermende film die de huid tegen agressieve opgevingsfactoren beschermt.
Brengt de huid tot rust
Deze olie werd verrijkt met karitéboter om het onaangenaam jeukende, trekkerige gevoel te kalmeren.
Actieve principes
Glycerine
Zeepvrij
Op de natte huid aanbrengen en laten schuimen, afspoelen en voorzichtig droogdeppen.
| CNK | 3520426 |
|---|---|
| Organisaties | Uriage |
| Merken | Uriage |
| Breedte | 71 mm |
| Lengte | 206 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |