Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Deze uitstekend verdragen gel-crème werkt herstellend, verzacht het trekkerige gevoel en verwijdert ruwe plekken.
Eeltplekken
AQUA (WATER, EAU) – UREA - GLYCERIN – GLYCINE - PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) – SQUALANE - SORBITAN STEARATE – ALGIN - POLYSORBATE 60 – PHENOXYETHANOL - ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER – CHOLESTEROL - SODIUM DEXTRAN SULFATE - SODIUM HYDROXIDE
Breng twee keer per dag aan waar nodig. Let op : een hele gevoelige huid kan een tijdelijke tinteling voelen. Vermijdt contact met de ogen.
| CNK | 3147287 |
|---|---|
| Organisaties | Uriage |
| Merken | Uriage |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 157 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |