Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Bariéderm Herstellende Cica-Crème met Cu-Zn is de ideale verzorging voor het hele gezin bij banale wondjes.
Gepatenteerd Poly-2P isoleert en beschermt de huid onmiddellijk door zijn verbandeffect. Smectite absorbeert en neutraliseert, terwijl de koper-zinkcombinatie en Thermaal Water van Uriage zuiverend en anti-irriterend werken.
Het gepatenteerde GF-Repair complex stimuleert de groeifactoren om het epidermisherstel te bevorderen.
D-Panthenol verzacht duidelijk het onaangename gevoel.
Actieve principes
Hypoallergeen
Zonder parfum
Zonder bewaarmiddelen
Tips
Tweemaal per dag op de vooraf met Bariéderm Cica-Gel gereinigde huid aanbrengen.
| CNK | 3416484 |
|---|---|
| Organisaties | Uriage |
| Merken | Uriage |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 145 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |