Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Uriage Eau Thermale Balsem is een lichaamsbalsem voor de droge huid.
Eigenschappen
Deze rijke en smeltende balsem geeft een uitzonderlijke verzorging aan je huid door haar te voeden, te verzachten en te versterken. Je huid wordt ingewikkeld in een cocon van zachtheid en welbehagen. De smeuïge textuur trekt snel in en je kunt je meteen aankleden. Je huid is weer comfortabel, soepel en stevig!
Actieve bestanddelen
Gebruiksaanwijzing
Dagelijks aanbrengen na het douch
| CNK | 3373578 |
|---|---|
| Organisaties | Uriage |
| Merken | Uriage |
| Breedte | 88 mm |
| Lengte | 83 mm |
| Diepte | 88 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |