Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Hoogelastisch fixatiezwachtel met wondkompres. Het steriele verbandpakje omvat een fixatiezwachtel met wondkompres.
Verbandpakje voor de wondverzorging in de eerste hulp,bijvoorbeeld als steriel wondverband, als drukkussen voor de bloedstelping.
Zeer elastische fixatiezwachtel met een licht absorberend nonwoven kompresvan 10 cm lang en even breed al de zwachtel. (8 of 10 cm). Het kompres situeert zich op de zwachtel na circa 30 cm afrollen.
Verbandpakje voor de wondverzorging in de eerste hulp,bijvoorbeeld als steriel wondverband, als drukkussen voor de bloedstelping.
| CNK | 0068643 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 58 mm |
| Lengte | 136 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |