Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Gel voor uitwendig, dentaal gebruik. Tube van 50 g.
Traumeel S Dentogel is een homeopathisch geneesmiddel voor uitwendig gebruik, toegepast bij gingivitis, aften, oedemateuze zwellingen in de mondholte, pijnlijk tandvlees bij het dragen van een prothese, na tandextractie.
De werkzame bestanddelen in 100 g gel zijn: Arnica montana radixD3 1,5 g; Calendula officinalis Ø 0,45 g; Hamamelis virginiana Ø 0,45 g; Echinacea Ø 0,15 g; Echinacea purpurea Ø 0,15 g; Chamomilla Ø 0,15 g; Symphytum officinale D4 0,1 g; Bellis perennis Ø 0,1 g; Hypericum perforatum D6 0,09 g; Millefolium Ø 0,09 g; Aconitum napellus D1 0,05 g; Belladonna D1 0,05 g; Mercurius solubilis D6 0,04 g; Hepar sulphur D6 0,025 g.
De andere bestanddelen (hulpstoffen) in dit middel zijn: Carbomerum 974 P, Trometamolum, Methylis parahydroxybenzoas, Propylis parahydroxybenzoas, Propylenglycolum, Aqua purificata, Ethanolum.
Overgevoeligheid voor een van de werkzame bestanddelen of hulpstoffen. Overgevoeligheid voor planten van de Composietenfamilie (Asteraceae).
Tenzij anders voorgeschreven, de gel lokaal ter hoogte van het tandvlees of in de tandvleesboog van de prothese aanbrengen. De behandeling twee tot driemaal daags herhalen.
| CNK | 2315638 |
|---|---|
| Organisaties | Heel Belgium |
| Merken | Heel |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 139 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |