Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Vermindert het ontstaan van comedonen bij een huid met neiging tot acne.
Aqua,Carthamus Tinctorius Seed Oil,Laureth-23,Propylene Glycol,Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine,Carbomer,Tocopherol,Methylparaben,Imidazolidinyl Urea,Propylparaben
| CNK | 2372670 |
|---|---|
| Organisaties | Pannoc |
| Merken | Pannoc |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 30 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |