Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Gevoelige en droge huid.
Reinigt zachtjes en behoudt de huidbarrière.
Hydrateert 6 uur, de huid blijft gehydrateerd en comfortabel.
Verfijnde formule: 11 ingrediënten.
Dermatologisch en oftalmologisch getest.
Irriteert de ogen niet. fysiologische pH.
Zonder zeep.
Gebruiksaanwijzing: aanbrengen op een vochtige huid van lichaam of gezicht of op nat haar, laten schuimen en uitspoelen.
AQUA (WATER). GLYCERINE. NATRIUM LAURETH SULFAAT. NATRIUM COCOAMPHOACETAAT. PEG-200 GEHYDROGENERDE GLYCERYL PALMATE. PEG-7 GLYCERYL COCOATE. NATRIUMCHLORIDE. CITROENZUUR. NATRIUMBENZOAAT. NATRIUMSULFAAT. PARFUM (GEUR).
| CNK | 4229217 |
|---|---|
| Organisaties | MAYOLY BENELUX |
| Merken | Topicrem |
| Breedte | 98 mm |
| Lengte | 240 mm |
| Diepte | 86 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1000 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |