Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
AQUA (WATER) DICAPRYLYL CARBONATE DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) GLYCERIN BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE ETHYLHEXYL TRIAZONE SUCROSE POLYSTEARATE 1,2-HEXANEDIOL INOSITOL HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER BETAINE DISODIUM CETEARYL SULFOSUCCINATE TAURINE CI 77492 (IRON OXIDES) PARFUM (FRAGRANCE) CETYL PALMITATE CI 77491 (IRON OXIDES) CHLORPHENESIN ALUMINUM HYDROXIDE CI 77499 (IRON OXIDES) ALGIN o-CYMEN-5-OL CITRIC ACID SORBITAN ISOSTEARATE BIOSACCHARIDE GUM-1 LEVULINIC ACID BIOSACCHARIDE GUM-4 GLYCERYL CAPRYLATE SODIUM HYDROXIDE TOCOPHEROL p-ANISIC ACI
| CNK | 3562741 |
|---|---|
| Organisaties | MAYOLY BENELUX |
| Merken | Topicrem |
| Breedte | 49 mm |
| Lengte | 130 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |