Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
AQUA (WATER) . DICAPRYLYL CARBONATE . DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE . CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) . GLYCERIN . BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE . ETHYLHEXYL TRIAZONE . SUCROSE POLYSTEARATE . 1,2-HEXANEDIOL . INOSITOL . CI 77492 (IRON OXIDES) . HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER . BETAINE . DISODIUM CETEARYL SULFOSUCCINATE . TAURINE . CI 77491 (IRON OXIDES) . PARFUM (FRAGRANCE) . CETYL PALMITATE . CHLORPHENESIN . ALUMINUM HYDROXIDE . CI 77499 (IRON OXIDES) . ALGIN . o-CYMEN-5-OL . CITRIC ACID . SORBITAN ISOSTE
| CNK | 3562758 |
|---|---|
| Organisaties | MAYOLY BENELUX |
| Merken | Topicrem |
| Breedte | 49 mm |
| Lengte | 130 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |