Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Gezichtsserum die de celregeneratie versnelt, hydrateert en collageenproductie stimuleert. Met neroli (pomeransbloesem), duindoornolie, hyaluronzuur en sheaboter. 100% ingrediënten van natuurlijke oorsprong.
Aqua, Alcohol*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Glycerin*, Citrus Aurantium Amara Flower Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Hippophae Rhamnoides Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Brassica Campestris Seed Oil*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Centella Asiatica Extract*, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract*, Arginine, Ascorbic Acid, Sodium Levulinate, Carrageenan, Pectin, Xanthan Gum, Parfum, Phytic Acid, Citric Acid, Sodium Anisate, Limonene**, Linalool**, Citral**, Geraniol**, Farnesol**. *Afkomstig van de organische landbouw **Afkomstig van natuurlijke essentiële oliën
Breng 's ochtends (voor de dagcrème) of 's avonds aan op de gereinigde huid. Intensieve behandeling: 's ochtends en 's avonds aanbrengen gedurende 4 weken. Onderhoud: 2 keer per week 's ochtends en 's avonds aanbrengen.
| CNK | 3923612 |
|---|---|
| Organisaties | HeW Pharma bvba |
| Merken | Tinge |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 94 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Dieetbeperkingen | Vegan, Zonder allergenen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |