Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Texa® bodymilk 500 ml + doseerpomp (vroeger geproduceerd en gekend onder de naam Dermavital bodymilk 500 ml + doseerpomp ) werd speciaal ontwikkeld om de huid te voeden en te hydrateren. Zijn "olie inwater" formule bevat streng geselecteerde bestanddelen: zoete amandelolie, vitamine E en panthenol.
Lichaamsverzorging - Bodymilk
pH-waarde: 5.5 - 6.5
Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Trilaureth-4 Phosphate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Dimethicone, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, PEG-8, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Urea, Sodium PCA, Diglycerin, Ascorbyl Palmitate, Hydrolyzed Wheat Protein, PCA, Lactic Acid, Lysine, Sorbitol, Allantoin, Parfum, Phenoxyethanol, Citric Acid, Ascorbic Acid.
| CNK | 4233870 |
|---|---|
| Organisaties | Arseus Medical |
| Merken | Texa |
| Breedte | 68 mm |
| Lengte | 233 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |