Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Texa® badolie (vroeger geproduceerd en gekend onder de naam Dermavital badolie) is verrijkt met zoete amandelolie die bekend staat als verzachtend, zeer verzorgend, voedend en beschermend voor de huid. Geschikt voor ieder huidtype. Respecteert de pH waarde van de huid.
Reiniging lichaam - Badolie
Ingrediënten: Paraffinum Liquidum, Ethylhexyl Stearate, Laureth-3, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Tocopheryl Acetate, BHT
| CNK | 4233896 |
|---|---|
| Organisaties | Arseus Medical |
| Merken | Texa |
| Breedte | 88 mm |
| Lengte | 211 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |