Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
vetinbrengende badolie voor een droge huid
sojaolie 84.75%
voor regelmatig baden (volledig of gedeeltelijk bad)
| CNK | 0397448 |
|---|---|
| Organisaties | Almirall |
| Merken | Balneum |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 190 mm |
| Diepte | 71 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |