Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Vervangende manchetten voor alle Tensoval bovenarmmanchetten zijn beschikbaar als accessoires. Zo wordt een correcte controle van de bloeddruk verzekerd voor meerdere gebruikers met verschillendebovenarmafmetingen. Naast de HARTMANN bloeddrukmeters voor de bovenarm, bieden wij ook hier ook voedingen voor.
| CNK | 1634708 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 76 mm |
| Lengte | 163 mm |
| Diepte | 83 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |