Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Tecnica 11 Comfort Grijs M 45 W Xl
| CNK | 3541364 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Tecnica |
| Breedte | 195 mm |
| Lengte | 349 mm |
| Diepte | 139 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |