Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Antiruwheidsconcentraat, vochtinbrengend exfoliant 48 uur
Lichaamscrème voor de zeer droge huid, vermindert ingegroeide haartjes.
Dermatologisch getest.
INGREDIËNTEN: AQUA/WATER/WATER, UREUM, COCOS NUCIFERA (KOKOSNOOT) OLIE, GLYCERINE, OCTYLDODECANOL, NATRIUM HYDROXYETHYL ACRYLAAT/ACRYLOYLDIMETHYL TAURAAT COPOLYMEER, PANTHENOL, SILICA, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERYL GLUCOSIDE, OCTYLDODECYL XYLOSIDE, PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARAAT, TRIACETINE, SERINE, 1,2-HEXAANDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, NATRIUMLACTAAT, PROPYLEENGLYCOL, DINATRIUMEDTA, POLYSORBAAT 60, SORBITAANISOSTEARAAT, HISTIDINE, BACILLUSFERMENT, CITROENZUUR, KALIUMSORBAAT
Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar.
1 à 2 keer/dag op de betreffende zones aanbrengen.
| CNK | 4415741 |
|---|---|
| Organisaties | SVR |
| Merken | SVR |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 174 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |