Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Trakteer uw huid op een moment van geruststellende frisheid met het masker [B3] Hydra intensif. Dit natuurlijke masker van biocellulose, geconcentreerd in vitamine B3 en hyaluronzuur, hydrateert de huid, maakt haar voller en verzacht onmiddellijk. In slechts 15 minuten worden de actieve ingrediënten optimaal verdeeld, verminderen tekenen van uitdroging en wordt de kwaliteit van de huid verbeterd.
INGREDIËNTEN (BEVAT): AQUA/WATER/EAU, GLYCERINE, PENTYLENE GLYCOL, ALOE BARBADENSIS BLADSAP POEDER, FRUCTOSE, GLYCINE, INOSITOL, NATRIUMPCA, TETRANATRIUMGLUTAMAAT DIACETAAT, NIACINAMIDE, NATRIUMHYALURONAAT, UREUM, CITROENZUUR, POLYSORBAAT 20, NATRIUMLACTAAT, XANTHAANGOM, NATRIUMBENZOAAT
Op een schone huid vouwt u het masker open, verwijdert u de twee beschermfolies en legt u het op het gezicht, tikkend om het te laten hechten. Laat het 15 minuten zitten en beweeg je zonder angst. Verwijder het, en wrijf het overtollige product in indien nodig. Het is niet nodig om een crème aan te brengen of te spoelen na gebruik, het masker is van nature vochtinbrengend. Gebruik het masker één of twee keer per week.
| CNK | 4117537 |
|---|---|
| Organisaties | SVR |
| Merken | SVR |
| Breedte | 12 mm |
| Lengte | 165 mm |
| Diepte | 2 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 12ML |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |