Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
MATRASOVERTREK PVC + FROTTE
Maten:
100 x 200 cm
140 x 200 cm
Voor personen met incontinentie- problemen
Bevestiging aan matras: elastiek
Kleur: wit
Verpakking: per stuk
| CNK | 2637163 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 380 mm |
| Lengte | 290 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |