Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Slip voor heren
Absorberende hygiënische zone van 150 ml
Indicaties:
Bij lichte incontinentie
Samenstelling: 100% CO
| CNK | 3672482 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 192 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Diepte | 53 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |