Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Slip voor dames en heren
Maat = Heupomtrek
28 = 76 cm
30 = 80 cm
32 = 84 cm
34 = 87 cm
36 = 90 cm
38 = 94 cm
40 = 98 cm
42 = 102 cm
44 = 106 cm
46 = 110 cm
48 = 114 cm
50 = 118 cm
52 = 124 cm
54 = 130 cm
56 = 136 cm
58 = 142 cm
60 = 148 cm
Bij lichte tot middelmatige incontinentie
Smalle been- en tailleband ingenaaid
Zijnaden gelast
Sluiting: instapmodel
Kleur: wit
Verpakking: per stuk
100% PVC
| CNK | 0245100 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 106 mm |
| Lengte | 198 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |