Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Suprasorb® Liquacel kompres vermindert het risico op maceratie door een verticale exsudaatabsorptie en -overdracht aan secundair verband. Suprasorb® Liquacel kompres vormt een heldere gel als het in contact komt met exsudaat, dat wondexsudaat, débris en bacteriën insluit.
Suprasorb® Liquacel kompres kan in droge toestand goed op maat geknipt worden en laat daarna goed plaatsen of als tamponnade gebruiken. De eenvoudige hantering bewijst zich ook bij het verwijderen: Suprasorb® Liquacel kompres kan in vochtige toestand goed en in één stuk verwijderd worden. Dit minimaliseert het risico op het in de wond achterblijven van verbandresten.
*De boven genoemde eigenschappen hebben betrekking op huidige in-vitrogegevens.
Voor de verzorging van acute en chronische wonden, als deze zwak tot sterk exsuderend, oppervlakkig of diep zijn.
Indicaties:
Cellulosevezels, Cellulose-ethyl-sulfonaatvezels
5 x 5
| CNK | 3042009 |
|---|---|
| Organisaties | Lohmann & rauscher |
| Merken | Lohmann Rauscher |
| Breedte | 95 mm |
| Lengte | 150 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Actieve ingrediënten | geen actieve ingrediënten |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |