Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Suprasorb® A kompres stimuleert de wondgenezing door het hoge opnamevermogen voor exsudaat. Bij het opnemen van wondexsudaat ontstaat een uitwisseling tussen calciumionen van het wondverband en natriumionen in het wondexsudaat waardoor een gel wordt gevormd. In deze gel worden bacteriën en celdebris ingesloten en ontstaat een vochtig wondmilieu.
Naast het stimuleren van de wondgenezing biedt Suprasorb® A Kompres bovendien een hoog comfort door een bijzonder zachte structuur en een eenvoudige tamponneerbaarheid.
Voor de verzorging van niet-geïnfecteerde wonden, als deze sterk exsuderend, oppervlakkig of diep zijn.
Indicaties:
calciumalginaat-vezels
5 x 5
| CNK | 1544444 |
|---|---|
| Organisaties | Lohmann & rauscher |
| Merken | Lohmann Rauscher |
| Breedte | 98 mm |
| Lengte | 151 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Actieve ingrediënten | geen actieve ingrediënten |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |