Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Spongia Tosta 9ch Gr 4g Boiron
Droge, blaffende hoest
Volwassenen en kinderen: 3 maal daags 5 pillen onder de tong oplossen tot de symptomen verlicht zijn.
| CNK | 3108875 |
|---|---|
| Organisaties | Boiron |
| Merken | Boiron |
| Breedte | 17 mm |
| Lengte | 66 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |