Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Samenstelling:
Geproduceerd volgens de Europese normen voor biologische landbouw. Met volkoren tarwemeel. Er is inuline toegevoegd om een voedzaam, krokant koekje te bekomen met een evenwichtige samenstelling. Hoog vezelgehalte.Gunstig effect op de cholesterol. Zonder bewaarmiddelen en kleurstoffen.
Ingrediënten:
Volkoren tarwemeel*, fructose, zonnebloemolie*, melisse* (2%), inuline, sodium- en ammoniumbicarbonaat, zeezout en natuurlijk aroma.
Bewaring:
Op een droge en koele plaats bewaren.
Energetische en voedingswaarde (per 100g):
Energetische waarde kcal/ 1788,57 kJ:
Proteïnen 6,61 g
Koolhydraten 68,1 g
Vetten waarvan 12,5 g
Verzadigd 2,6 g
Stearinezuur 1,69 g
Palmitinezuur 0,91 g
Mono-onverzadigd 8,06 g
Oliezuur 8,06 g
Poly-onverzadigd 0,37 g
Linoleenzuur 0,37 g
Onbepaald 1,47 g
Cholesterol 0 mg
Vezels 7 g
Natrium 0,8 g
*Bevat granen en gluten, kan sporen van sesam, gedroogd fruit, afgeleiden van zuivelproducten en eieren bevatten.
| CNK | 2997831 |
|---|---|
| Organisaties | Soria Bel |
| Merken | Soria |
| Breedte | 83 mm |
| Lengte | 257 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 165 g |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |