Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Pepermunt en anijs ondersteunen een goede spijsvertering.
Pepermunt (blad), Anijs (vrucht), Zoethout (wortel)
Eén builtje 5 à 10 minuten laten trekken in warm water.
| CNK | 1018886 |
|---|---|
| Organisaties | Soria Bel |
| Merken | Soria |
| Breedte | 130 mm |
| Lengte | 90 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |