Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
extract van eleutherococcus
vermoeidheid (fysisch en geestelijk), zwakte, herstel, potentieverlies, eetlustdaling.
Siberische ginseng ondersteunt een goede uithouding en zorgt voor extra energie.
Extract van Siberische ginseng
/
Volw: 25 druppels of 1 ml puur of in één eetlepel water, 3 x per dag
Kind: halve dosis
| CNK | 3739794 |
|---|---|
| Organisaties | Soria Bel |
| Merken | Soria |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |