Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Gel voor vermoeide, ontsierde en gezwollen benen.
Aqua, propylene glycol, Aesculus hippocastanum extract (2%), Calendula officinalis extract (2%), Hamamelis virginia extract (1%), Juglans regia leaf extract (1%), carbomer, lactic acid, Melaleuca
viridiflora oil (0,75%), Cupressus sempervirens oil (0,5%), Mentha arvensis oil (0,25%), Helichrysum italicum oil (0,25%), sodium hydroxide, caprylyl glycol, Linalool, Limonene
2 maal per dag de benen inwrijven.
| CNK | 1462662 |
|---|---|
| Organisaties | Soria Bel |
| Merken | Soria |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 95 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |