Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Oenobiol Drainerend Plus bevat druivenpitextract, vitamine C en rode wijnstok, en helpt het gevoel van zware benen te verminderen.
Voor lichte benen
Formule (voor 3 tabletten ): Extract van druivenpitten : 150 mg - Extract van rode wijnstok : 400mg - Vitamine C : 60 mg
Voedingssupplementen niet gebruiken als vervanging van een gevarieerde en uitgebalanceerde voeding en een gezonde levensstijl. Enkel voor volwassenen, buiten het bereik van kinderen houden. Personen die onder medisch toezicht staan, zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven, moeten medisch advies inwinnen alvorens voedingssupplementen te gebruiken. De aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden.
Gebruiksaanwijzing: 3 tabletten per dag, tijdens de maaltijd in te nemen, gedurende 15 dagen.
| CNK | 3271210 |
|---|---|
| Organisaties | Cooper Consumer Health |
| Merken | Oenobiol |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 88 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |