Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Eigenschappen:
Biologisch gecertificeerde argan olie met een evenwichtige verhouding omega 3-6-9 vetzuren. De olie is zeer rijk aan het totale natuurlijke vitamine E complex (min. 71 mg/100 ml) en aan vitamine F die noodzakelijk is voor een stevige structuur van de celmembranen. De extractie van Argan oil gebeurt door eerste koude persing en is daarom van de allerhoogste kwaliteit. Argan olie is gekend voor zijn hydraterende, huidherstellende en antirimpel eigenschappen. Argan oil houdt de huid en het haar stevig, veerkrachtig en gezond.
Presentatie:
Knijpfles van 200 ml
Gebruik:
Op de huid aanbrengen en goed inwrijven
| CNK | 3116043 |
|---|---|
| Organisaties | Soria Bel |
| Merken | Soria |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 190 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |