Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Solgar Omega-3 Triple Strength bevat een hoge concentratie omega-3 visvetzuren en heeft een gunstige invloed op het hart. EPA en DHA zijn belangrijke bouwstenen voor de hersenen, spelen een rol bij het functioneren van hersenen en zijn goed voor het gezichtsvermogen. Dit beoogde effect kan bereikt worden bij een dagelijkse inname van 250 mg EPA en DHA (inclusief de voeding) of 450 mg (zwangere vrouwen en bij borstvoeding).
Omega 3
Een voedingssupplement kan een evenwichtige voeding en een gezonde leefstijl niet vervangen.
Vrij van
| Koudwater visolie concentraat (uit ansjovis, haring, makreel, sardine) 1400 mg |
| Bevat: |
| Eicosapentaeenzuur (EPA)* 504 mg |
| Docosahexaeenzuur (DHA)* 378 mg |
| koudwater visolie concentraat, softgel (rundergelatine, plantaardig glycerine), anti-oxidant (gemengde tocoferolen). |
| Als ethyl esters |
Raadpleeg vóór gebruik een deskundige in geval van zwangerschap, borstvoeding, ziekte of medicijngebruik.
Als voedingssupplement voor volwassenen één (1) tot twee (2) softgels dagelijks bij voorkeur bij een maaltijd innemen. Aanbevolen dosering niet overschrijden.
| CNK | 3247236 |
|---|---|
| Organisaties | Solgar Vitamins |
| Merken | Solgar |
| Breedte | 77 mm |
| Lengte | 77 mm |
| Diepte | 145 mm |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Suikervrij, Zonder gist, Zonder zout, Zuivelvrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |