Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Sensodyne Fresh & Cool Mondwater:
• Biedt langdurige bescherming van gevoelige tanden**• No.1 door tandartsen aanbevolen merk voor gevoelige tanden*• De fluorideformule versterkt de tanden en gaatjes te voorkomen• De muntachtige smaak laat je adem fris aanvoelen en je mond schoon
*Ipsos studie onder tandartsen 2019
**bij tweemaal daags gebruik
Ingredients: Aqua, Glycerin, Sorbitol, Potassium Nitrate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Poloxamer 407, Sodium Benzoate, Aroma, Disodium Phosphate, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Phosphate, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, CI 42090.
Niet doorslikken, niet spoelen met water. Niet geschikt voor kinderen onder 12 jaar, tenzij op advies van een (tand)arts. Gevoelige tanden kunnen wijzen op een onderliggend probleem dat onmiddelijke zorg nodig heeft. Raadpleeg uw tandarts als de symptomen aanhouden of verergeren. Indien irritatie optreedt, gebruik beëindigen. Niet uit de fles drinken. Niet gebruiken als de verpakking bij aankoop is geopend.
Volg altijd de aanwijzingen op de verpakking. Gebruik 2x daags na het gebruik van fluoride tandpasta. Spoel met 10ml gedurende 1 minuut en spuug uit.
| CNK | 3179736 |
|---|---|
| Organisaties | Haleon |
| Merken | Sensodyne |
| Breedte | 86 mm |
| Lengte | 214 mm |
| Diepte | 49 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |