Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
GUM® SensiVital® + Mondspoelmiddel is een goede oplossing voor patiënten die last hebben van tandgevoeligheid.
Het beloont patiënten met een snelle en langdurige verlichting van van tandgevoeligheid. Het beschermt en versterkt het tandglazuur en vermindert daarmee de gevoeligheid.
| CNK | 3739828 |
|---|---|
| Organisaties | Sunstar Benelux BV. |
| Merken | Gum |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 180 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 300 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |