Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Beschrijving : Voedingssupplement ter regularisatie van de darmflora voor knaagdieren.
Eigenschappen :
Knaagdieren gehouden als huisdier zijn gevoelig aan verstoringen van de darmflora (ten gevolge van stress, voedingsveranderingen, …) met als gevolg een niet specifieke en vaak erge diarree.
| CNK | 2200673 |
|---|---|
| Organisaties | Virbac |
| Merken | Virbac |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 85 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |