Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Voedingssupplement verrijkt met concentraat uit natuurlijke grondstoffen zoals tijm en okkernoot, die een gezond darmstelsel ondersteunen, makkelijk om toe te dienen door de vorm, geur en smaak.
Te gebruiken bij platte stoelgang of bloed in de ontlasting. Versterkt en stimuleert de darmflora. Heeft een positief effect op de voederconversie.
Versterkt en stimuleert de darmflora.
Granen, plantaardige bijproducten, vlees en dierlijke bijproducten, oliën en vetten
Analytische bestanddelen:
| ruw eiwit | 12.5% |
| ruw vet | 7.2% |
| ruwe as | 2.2% |
| ruwe celstof | 0.6% |
| vocht | 22.5% |
Toevoegingsmiddelen: conserveermiddelen, smaakstoffen, kleurstoffen en antioxidanten
3-15 kg: 2 's ochtends - 2 's avonds
15-25 kg: 3 's ochtends - 3 's avonds
25-60 kg: 4 's ochtends - 4 's avonds
| CNK | 4128294 |
|---|---|
| Merken | Pharma Pet |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 143 mm |
| Diepte | 81 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 235 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |