Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Aloë Vera is gekend om zijn hydraterende eigenschappen, de lippenbalsem met Aloë Vera & Kokosolie van Quies biedt de lippen frisheid en zachtheid.
Dermatologisch getest.
Vochtinbrengend en voedend
| CNK | 3967247 |
|---|---|
| Organisaties | Quies |
| Merken | Quies |
| Breedte | 81 mm |
| Lengte | 118 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4.5 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |