Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zeer sterke, korte rek zwachtel voor tegengesteld gerichte verbandtechniek.
Voor zeer sterke kompressie; na het scleroseren van spataders, bij alle acute en chronische veneuze stuwingsoedemen, ulcera cruris en tromboflebitis.
Zeer stevige, textiel elastische zwachtel met korte rek, rekbaarheid ca.90%; hoge arbeidsdruk met lage rustdruk; ook bij langere draagduur aanhoudende compressie; ademend en huidvriendelijk; wasbaar op 95 °C en steriliseerbaar (stoom op 134 °C); wasvoorschriften gedrukt op het einde van de zwachtel; huidskleur, 100% katoen.*Medice geregistreerd merk
Voor zeer sterke kompressie; na het scleroseren van spataders, bij alle acute en chronische veneuze stuwingsoedemen, ulcera cruris en tromboflebitis.
| CNK | 1532969 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 108 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |