Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Cohesieve korte-rek-compressiezwachtel. Cohesieve korte-rekzwachtel met een elasticiteit van ongeveer 60%.
Voor sterke compressie bij chronisch veneus oedeem, genezen beenulcera,tromboflebitis of ter ondersteuning bij amputaties en spier- en gewrichtsletsel.
De zwachtel hecht aan zichzelf, maar niet aan huid, haar of kleding. Door destructuur van het materiaal zakt de zwachtel niet af. Het open geweven materiaal is luchtdoorlatend, wat het risico van maceratie vermindert.
Voor het fixeren van verbanden en gipsspalken.
| CNK | 3070679 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 111 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |