Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Essentiële Oliën EOBBG (Essentiële Olie Botanisch en Biochemisch Gedefineerd)
Ingrediënten: ESSENTIËLE OLIE Eucalyptus radiata*CHEMOTYPE: 1,8-CINEOL (EUCALYPTOL), α-TERPINEOL, LIMONEEN, TERPENYLACETAAT FAMILIE: MYRTACEAE PRODUCTIEORGAAN:BLADEREN EN TAKKEN
*Uit de biologische landbouw
Uit voorzorgsmaatregel niet toedienen aan kinderen jonger dan 7 jaar, zwangere vrouwen of bij borstvoeding.
Maximum 3 maal per dag 2 druppels innemen op een neutrale tablet Puressentiel (of 1 koffielepel honing, olijfolie of ¼ koffielepel suiker). Niet zuiver gebruiken zonder additief, niet gemengd met water. Voor bijkomende gebruiksrichtlijnen uw apotheker raadplegen.1 ml vloeistof is ongeveer 32 druppels. Gebruiksvoorzorgen: Buiten het bereik van kinderen houden – Voedingssupplement – Geen vervangmiddel voor een gevariëerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl – De aanbevolen dosissen respecteren – Afschermen van licht en warmte en bewaren in gesloten verpakking. Zie bijsluiter
| CNK | 3581774 |
|---|---|
| Organisaties | Puressentiel Benelux |
| Merken | Puressentiel |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 37 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |