Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
De desinfiltrerende en verstevigende essentiële oliën van Pompelmoes, Citroen, Mandarijn, Niaouli, Bitter Orange, Rozemarijn en Ylang-ylang worden gecombineerd met de verzachtende en hydraterende* plantaardige Jojoba-, Macadamia-, Sesam-, Venkel- en Kamille-olie om cellulitis te verminderen, de huid te verstevigen en de microcirculatie te stimuleren.De remodellerende en drainerende massage maakt de huid glad, stimuleert de uitwisselingen van het huidweefsel om de slappe huid opnieuw elasticiteit en tonus te geven en zorgt ervoor dat de tekenen van huidverslapping en striemen verminderen.
Essentiële BIO-oliën: Citroen – Mandarijn – Niaouli – Pompelmoes – Bitter Orange – Rozemarijn – Ylang-ylang.
Plantaardige BIO-oliën: Jojoba – Macadamia – Sesam – Venkel – Kamille.
100 % van alle ingrediënten is afkomstig uit de biologische landbouw.Ecologische en Biologische cosmetica is gecertificeerd door ECOCERT Greenlife, volgens het ECOCERT referentiesysteem dat beschikbaar is op http://cosmetiques.ecocert.com.
Gebruiksvoorzorgen:
| CNK | 2543338 |
|---|---|
| Organisaties | Puressentiel Benelux |
| Merken | Puressentiel |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 132 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |