Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Puragem Cardia bevat de maceraten uit meidoorn, els en maïs.
Maïs ondersteunt de hartfunctie. Els ondersteunt de bloedsomloop. Meidoorn helpt spanningen verminderen.
De gezondheidsclaims die wij over dit product doen zijn als wetenschappelijk bewezen beoordeeld door de Europese Unie (EFSA, European Food Safety Authorities).
Ondersteunt het hart - Ondersteunt de bloedsomloop - Met meidoorn, zwarte els en maïs
Water, 32% alcohol*, emulgator: plantaardige glycerine*, 5,2% meidoorn*(Crataegus laevigata (Poiret) DC.), 3,0% zwarte els* (Alnus glutinosa L.), 2,0% maïs* (Zea Mays L.)
*Afkomstig uit biologische teelt.
| CNK | 3580008 |
|---|---|
| Organisaties | Purasana |
| Merken | Purasana |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 110 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |