Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Sterke kleefkracht zonder nasmaak. Beïnvloedt de smaak van eten niet. Vrij van kleur-, smaak- en bewaarmiddelen. Voor gevoelige monden en gedeeltelijke of volledige gebitten.
Protefix kleefcrème voor kunstgebitten met een extra sterke en langdurigeWerking. Zonder bewaarmiddelen, kleurstoffen noch smaakstoffen
mengsel van natrium-/calciumzouten van het copolymeer uitmethylvinylether en maleïnezuuranhydride, carboxymethylcellulose, paraffine, vaseline, siliciumdioxide. Inhoud: 47g=40ml
De prothese reinigen en Protefix® kleefcrème aanbrengen met tussenpozenop de natte prothese. Op het onderste derde van de tube drukken in de richting van de opening van de tube. De prothese inbrengen en enkele seconden goed aandrukken. Na gebruik de tube weer goed sluiten, de opening hierbij schoon en droog houden.
| CNK | 2054856 |
|---|---|
| Organisaties | Revogan |
| Merken | Protefix |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 157 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |