Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Fittydent Kleefpasta is de enige prothese lijm wereldwijd die waterbestendig is, waardoor deze niet gaat schuiven tijdens het eten en drinken. Het zorgt voor een zeer sterke hechting, zodat de prothese de hele dag goed blijft bevestigd aan het tandvlees. Fittydent Kleefpasta geeft u de vrijheid en het vertrouwen om de hele dag vrijuit te spreken en te lachen en om te eten en te drinken zonder zorgen of schaamte.
| CNK | 0293522 |
|---|---|
| Organisaties | ID PHAR |
| Merken | Fittydent |
| Breedte | 32 mm |
| Lengte | 145 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |